Menu
Obec Tuhrina
obecTuhrina
S čím pomôžeme?
rozšírené vyhľadávanie
Obec Tuhrina
obecTuhrina

Prezidentské voľby SR 2024

VOĽBY PREZIDENTA SR 2024

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozhodnutím č. 121/2024 vyhlásil voľby prezidenta Slovenskej republiky a určil deň ich konania na sobotu 23. marca 2024. Ak v prvom kole volieb nezíska ani jeden z kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky nadpolovičnú väčšinu platných hlasov voličov, druhé kolo volieb sa uskutoční v sobotu 6. apríla 2024.

Rozhodnutie o vyhlásení volieb prezidenta SR.pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 186.96 kB

 

Informácie pre voliča

Podmienky práva voliť a práva byť volený .pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 443.95 kB

 

Osoba na organizačnú a technickú prípravu volieb

určenie osobz na organizačnú a technickú prípravu volieba a ich vykonanie.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 52.5 kB

 

Zapisovateľka Ovk 

vymenovanie zapisovateľky - M.CH.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 53 kB

 

Volebný okrsok a volebná miestnosť

Oznámenie o utvorení volebného okrsku a určenie volebnej miestnosti.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 52.5 kB

 

ZVEREJNENIE EMAILOVEJ ADRESY

NA DORUČENIE ŽIADOSTI

 O VYDANIE HLASOVACIEHO PREUKAZU A OZNÁMENIA O DELEGOVANÍ ČLENA OvK

Zverejnenie e-mail adresy na doručenie - HP.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 51 kB

Prezidentské voľby SR 2024

banner voľby

Kalendár akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Sviatok

Meniny má Viktor, Porfýr

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

TUHRINA

O našej obci

Obec sa rozprestiera v severozápadnej časti Slanských vrchov. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1397. Jej dejiny sú spojené s rodom Kecerovcov. Sakrálnou dominantou je rímskokatolícky kostol zasvätený Menu Panny Márie. V dedine je aj evanjelický kostol. V Tuhrinej je zriadená Základná škola s niekoľkými špeciálnymi triedami. Rozvoju kultúry prospieva zriadenie Kultúrneho domu a viacero športových udalostí sa odohráva na futbalovom ihrisku. Dedina je obklopená lesmi, ktoré boli i v minulosti zdrojom obživy miestnych obyvateľov. Príroda je bohatá na lesné plody.V miestnych tokoch žije rak riečny. Sú tu skvelé možnosti pre cykloturistiku. Severne od obce sa nachádza zrúcanina hradu Bodoň.


hore