Menu
Obec Tuhrina
obecTuhrina
S čím pomôžeme?
rozšírené vyhľadávanie
Obec Tuhrina
obecTuhrina

Voľby do Európskeho parlamentu 2024

 

Voľby do Európskeho parlamentu sa budú konať v sobotu 8. júna 2024 od 07:00 hod. do 22:00 hod.

viac informácií nájdete na stránke:  https://www.minv.sk/?volby-ep

členské štáty Európskej únie: 

https://european-union.europa.eu/principles-countries-history/country-profiles_sk

Súbory na stiahnutie:

rozhodnutie-o-vyhlaseni-volieb-do-eu-parlamentu.pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 285.33 kB

informacie-pre-volica.pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 1.34 MB

ziadost-obcana-ineho-clen-statu.pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 397.93 kB

declaration-a-cestne-vyhlas-obcana-sr.pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 578.6 kB

Oznámenie o utvorení volebného okrsku a určenie volebnej miestnosti.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 52 kBurčenie osobz na organizačnú a technickú prípravu volieba a ich vykonanie.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 51 kBvymenovanie zapisovateľky - M.CH.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 53 kBZverejnenie e-mail adresy na doručenie - HP.doc Typ: DOC dokument, Velkosť: 52 kB

Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Kalendár akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Sviatok

Meniny má Slavomír, Slávo, Tvrdomír, Jelena, Noema

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

TUHRINA

O našej obci

Obec sa rozprestiera v severozápadnej časti Slanských vrchov. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1397. Jej dejiny sú spojené s rodom Kecerovcov. Sakrálnou dominantou je rímskokatolícky kostol zasvätený Menu Panny Márie. V dedine je aj evanjelický kostol. V Tuhrinej je zriadená Základná škola s niekoľkými špeciálnymi triedami. Rozvoju kultúry prospieva zriadenie Kultúrneho domu a viacero športových udalostí sa odohráva na futbalovom ihrisku. Dedina je obklopená lesmi, ktoré boli i v minulosti zdrojom obživy miestnych obyvateľov. Príroda je bohatá na lesné plody.V miestnych tokoch žije rak riečny. Sú tu skvelé možnosti pre cykloturistiku. Severne od obce sa nachádza zrúcanina hradu Bodoň.


hore